Öğrenciler

Lisans öğrencileri:

Bebek ve Çocuk Gelişimi Laboratuvarı'nda çalışan lisans asistanları, deney materyallerinin hazırlanmasından deneyleri yürütmeye, araştırma sorularının şekillenmesinden veri analizine ve deney yürütmeye kadar pek çok seviyede araşıtrmalarımıza katkıda bulunup, zengin bir araştırma deneyimi kazanmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri laboratuvarımıza Readings & Research dersleri kapsamında katılmaktadır. Bu derslerin önkoşulu PSY 233/234 derslerinden en az birini almış olmaktır.

Eğer başka bir üniversitede lisans öğrencisiyseniz ve araştırmalarımızda yer almak isterseniz CV nizi, araştırma deneyiminiz ile ilgi alanlarınızı belirten kısa bir yazıyı bclboun@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca bir tanesi daha önce çalışmalarında görev aldığınız bir araştırmacıdan olmak üzere iki referans mektubunun da gaye.soley@boun.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. 

Lisansüstü öğrencileri ve doktora öğrencileri:

Boğaziçi Üniversitesi'nde Psikoloji Yüksek Lisans ya da Doktorası yapmayı planlıyorsanız daha detaylı bilgi almak için bölümümüzün web sayfasına göz atabilirsiniz. Eğer lisansüstü ya da doktora araştırmalarınızı Bebek ve Çocuk Laboratuvarı'nda yürütmekle ilgileniyorsanız, lütfen Gaye Soley ile iletişime geçiniz.