Ekibimiz

Yard. Doç. Dr. Gaye Soley (Direktör)
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde öğretim üyesi olan Gaye Soley, doktora derecesini 2012 yılında gelişim psikolojisi alanında Harvard Üniversitesi'nden almıştır. Araştırmaları, sosyal-bilişsel gelişim ve müzik algısı üzerinedir.
İletişim: 
gaye.soley@boun.edu.tr
Yüksek Lisans Asistanları: 
Didar Karadağ (Lab Sorumlusu)
Lisans Derecesini 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümü’nden alan Didar, lisans yıllarında yine aynı üniversitede Dilbilim Sertifikasını tamamladı. Şu anda Boğaziçi Universitesi’nde Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimine devam ediyor. İlgilendiği araştırma alanları arasında bebeklik ve çocukluk döneminde sosyal öğrenme, seçici güven ve erken dil gelişimi bulunmakta.
İletişim: 
didar.karadag@boun.edu.tr
Pınar Aldan
Lisans derecesini 2013 yılında, yüksek lisans derecesini ise 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden alan Pınar, erken çocukluk döneminde sosyal öğrenme ve gruplar arası ilişkiler konularında araştrmalar yürütüyor.
İletişim: 
pinar.aldan@boun.edu.tr
Ceren Bozkurt
Ceren lisans derecesini 2016 yılında Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünden aldı. Lisans yıllarında, Koç Üniversitesi Dil ve İletişim Gelişimi Laboratuvarı’nda çeşitli projelerde gönüllü olarak çalıştı. Lisans bitirme projesi kapsamında Kant’ın zihin felsefesini bilişsel çerçevede inceledi. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimine devam ediyor. Zihin kuramının gelişimi, bebeklikte öğrenme ve erken çocuklukta sosyal öğrenme konuları ilgisini çekiyor.
İletişim: 
ceren.bozkurt@boun.edu.tr
Begüm Köseler
Begüm lisans derecesini 2016 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden aldı. Lisans yıllarında Özyeğin Üniversitesi Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı’nda çeşitli projelerde araştırma asistanı ve lab sorumlusu olarak çalıştı. 2015 yılında University of Virginia Erken Gelişim Laboratuvarı'nda yaz stajyeri olarak iPad aplikasyonlarının çocukların eğitimindeki etkisi üzerine bir araştırmada görev aldı. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimine devam ediyor. İlgi alanları arasında okul öncesi dönemde yürütücü işlevler, zihin kuramı gelişimi ve çocuklarda müzik algısı yer almaktadır.